Ylöjärven Ilveksen uusi seuratyöntekijä on Fanny Meriläinen!
SeuraJulkaistu: 19.06.2024 16.50

Ylöjärven Ilveksen uusi seuratyöntekijä on Fanny Meriläinen!

Seuratyöntekijämme Heidi Hongiston aloitettuaan kokopäivätyön toisaalla vaihtuu seuran talousasioiden kapula Fanny Meriläiselle. Fanny ottaa pikkuhiljaa haltuunsa seuran laskutusasiat Heidin avustuksella.

Lämpimästi tervetuloa tiimiimme Fanny!

Fannyn terveiset seuran jäsenistölle,

Olen Fanny Meriläinen ja aloitin Ylöjärven Ilveksen seuratyöntekijänä. Toimin jatkossa seuran, toimihenkilöiden sekä vanhempien apukäsinä taloushallinnon tehtävissä, mm. laskutukseen liittyvissä asioissa.

Ylöjärven Ilves on ollut osa arkea jo useamman vuoden ajan lapsen jalkapalloharrastuksen myötä. On hienoa päästä kuitenkin tutustumaan seuran toimintaan vähän syvällisemmin ja tehdä töitä oman lapsen rakkaan harrastuksen parissa.

Aurinkoisin terveisin,
Fanny Meriläinen

Ylöjärven Ilves ry


Kuruntie 26, 33480 Ylöjärvi

toimisto@ylojarvenilves.fi

y-tunnus: 1017797-7